Zde jsou nejlevnější Bed & Snídaně v nejpopulárnější destinace měst.  Vyberte umístění rozšířit hledání na všechny vlastnosti v blízkosti oblíbených měst. Vyberte Zarezervovat vyhradit okamžitě on-line.

nejlevnější ceny:

Ha Noi, Viet Nam

Central Backpackers Hostelceny od $5
Ha Noi, 45A Ly Quoc Su, Hoan Kiem
Hostel - Backpackers místo, Hostel v Hanoji, Central Backpackers Hostel, nejlevnější hostel ve starých čtvrtletí Hanoj
Zarezervovat hned
klikněte zde
Hanoi Sports Hotel
Uživatelské hodnocení:  4.3   (Číst recenze)
ceny od $6
Ha Noi, 42 Ma May Street, Hoan Kiem Dist
Hotel - Hanoj Sport hotel se nachází v Hanoji Staré čtvrti - střed Hanoi. Existuje mnoho turisticky atraktivní okolí, jako jsou:, Hoan Kiem Lake (pouze 5 minut), Hanoi církev, Dong Xuan trh, chrám literatury, jeden sloup Pagoda, vietnamské
The Little Hanoi Hotelceny od $6
Ha Noi, 46 Hang Ga Street, Hang Bo Ward, Hoan Kiem District, Hanoi
Hotel - The Little Hanoi Hotel 46 Hang Ga located in the heart of Hanoi Old Quater.
Daisy Hostelceny od $6
Ha Noi, 17A Hang Dong
Hostel - daisy hostel is in ha noi old quarter,it is in center of ha noi,dormitory with bancony and female dormitory room
GA Hostelceny od $6
Ha Noi, 50 Hang Bac
Hostel - Ga hostel is located in the old quarter - the center of Ha Noi city, about 5 minutes walking from Hoan Kiem Lake It’s easy to walk to many tourist attractions from Ga hostel.
The Drift Hostel
Uživatelské hodnocení:  4.8   (Číst recenze)
ceny od $7
Ha Noi, So 12, Ngo 54
Hostel - Vedou dva Backpackers Aussie, nám nabízí zábavu, sociální a uvolněná atmosféra. Máme střechu salonek, kulečník terasa, film pokoj, velké turné a ješt
Hanoi Hostelceny od $7
Ha Noi, 32 Hang Vai , Hoan Kiem, Hanoi
Hostel - BUTGET POBYT - cesta

Hue, Viet Nam

Phong Nha Hotelceny od $5
Hue, 2/34 Nguyễn Tri Phương
Hotel - Khách sạn Phong Nha Huế mới và yên tĩnh.Nằm ở vị trí trung tâm.Gần ga tàu, sông hương, đại nội.cầu tràng tiền
Sunshine Hostel Hueceny od $6
Hue, 5B/28 Võ Thị Sáu, Thành Phố Huế
Hostel - Nằm ở thành phố Huế, cách Chợ Đông Ba 800 m, Sunshine Hostel Hue có nhà hàng và Wi-Fi miễn phí. Du khách có thể dùng bữa tại nh&a
Hai Dang Hotel
Uživatelské hodnocení:  4.2   (Číst 7 recenze)
ceny od $7
Hue, 43 Hung Vuong
Hotel - Hai Dang je 2 hvězdičkový hotel se nachází v centru města Hue, starobylým hlavním městem Vietnamu. Je uvedeno, je velmi přátelský hotel v lonelyplanet.

Thanh pho Ho Chi Minh, Viet Nam

Hangout Hostel HCMceny od $6
Thanh pho Ho Chi Minh, 361A Pham Ngu Lao Street, District 1, Ho Chi Minh City
Hostel - Hotel Hangout Hostel HCM se nachází v centru čtvrti Backpackers v Ho Či Minově městě a nabízí ubytování poblíž pěší ulice Bui Vien. Hosté si mohou denně vychutnat 2 lahve piva zdarma od 19:00 do 20:00 v baru a mají denní snídani zdarma.
S Phuot Coffeeceny od $6
Thanh pho Ho Chi Minh, 891/9 Nguyen Kien Street, 3 Ward, District Go Vap, Hcmc
Bed and breakfast - Dorm Beds & Breakfast

Da Nang, Viet Nam

Barney's Backpackers Hostelceny od $6
Da Nang, 169 Tran Hung Dao, Son Tra District
Hostel - WELCOME IN BARNEY'S WHERE EVERYTHING IS AWESOME!!! Your time in Danang will be great with us!! Enjoy our staff and all our big family and you'll never forget this amazing city!!
Candy Hostelceny od $6
Da Nang, 136 Hải Phòng, Hải Châu, Đà Nẵng
Hostel - Shared room
Funtastic Danang Hostel
ceny od $7
Da Nang, 115 Hải Phòng, Thạch Thang
Hostel - 5 minute walk from the train station and a bus stop to Hoi An, 7 minutes by taxi from airport, tons of good food around. We are proud to be the first international hostel in Danang with the most exciting/fun environment and the most helpful staff ever.

Popular Guest House
Uživatelské hodnocení:  3.7   (Číst recenze)
ceny od $5
Siem Reap, #033, Vihear Chin Village
Hostinec - to ‘ sa dost penzion, Khmer stylu, přírodě a kultuře dekorace, horní střešní zahradní restaurace s výhled na řeku.
Villa Tany
ceny od $6
Siem Reap, Sivatha Road, #120-Group 4-Steoung Thmey Village, Svaydang
Nocleh se snídaní - VillaTany báječný je rozpočet Angkor Ubytování a má výhodnou polohu v centru města Siem Reap v blízkosti Old Market. Jsme 15 minut od fantastických Angkor Wat chrámový komplex a 5 minut od známého Old Market, noční trh a Siem Reap
Hangover Hostel and Barceny od $6
Siem Reap, #012 Sivutha Street
Hostel - A deluxe hostel with modern comforts in the heart of Siem Reap's Old Market Area, right next to Pub Street, night markets, spas and massage centers and city sights. The world heritage temples of Angkor are only 15 minutes away by tuktuk.

Buenos Aires, Argentina

La Rocca Hostel
Uživatelské hodnocení:  4.5   (Číst recenze)
ceny od ARS 190
Buenos Aires, 341 Callao
Hostel - S eklektický mix cestovatelů z celého světa, La Rocca hostel nabízí hostům šanci zažít domov daleko od domova. Ať už se vám pobyt na ústřední, v Palermu nebo v bytě,
Small Town Hostel
Uživatelské hodnocení:  1.2   (Číst 5 recenze)
ceny od $7
Buenos Aires, Combate De Los Pozos 122
Hostel - Městečko Hostel je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít příjemný pobyt v Buenos Aires, aniž by byla ohrožena jejich rozpočtu. Uvolněné, pohodlné a nach&aacut

Medellin, Colombia

Sunshine Hostelceny od COP 17,000
Medellin, Calle 9 # 43c- 36
Ubytovna - V Sunshine Hostel, nabízíme vám všechny tipy na cestování pro toto město, máme zdarma WiFi vysokorychlostní internet, TV s plochou obrazovkou s mnoha filmech. budeme mít BBQ, kdykoli youwa
Hostel Ondasceny od COP 22,000
Medellin, Carrera 81 45G 52 La Floresta
Hostel - A perfect location to discover the best of this city whilst centered in authentic Colombia

Leticia, Colombia

Albergue Tacana
Uživatelské hodnocení:  3.8   (Číst 11 recenze)
ceny od COP 22,000
Leticia, Com Multietnico De Tacana
Hostinec - Autentické džungle zkušenosti v našem penzionu se nachází v domorodé komunitě Tacana. Vyberte si z 2 pokoje s koupelnou ensuite, noclehárna nebo hamak místnosti.

Cairo, Egypt

City Plaza Hostelceny od EGP 95
Cairo, 13 (26 July Street) Sixth Floor
Hostel - City Plaza Cheap Hostel Ubytovna v Káhiře
Kings Palace Hotel
Uživatelské hodnocení:  3.1   (Číst 3 recenze)
ceny od EGP 105
Cairo, 3 Ibrahim El Qabbani St Of Sabri Abu Alam St ,talaat Harb Sq
Hostel - KINGS HOTEL PALACE je Arabská noc styl
Cecilia Hotel
Uživatelské hodnocení:  2.3   (Číst 2 recenze)
Cairo, 47 El Falaky Street From Mohamed Mahmoud Street
Ubytovna - Nově otevřený v roce 2009, s výjimečnou polohou v srdci Káhiry. Jen 5 minut od Egyptského muzea pěšky.
Cairo Night Hotelceny od $6
Cairo, 19 B Adly Street From Shreef Street. Downtown
Guesthouse - New Hotel in the center of Downtown, in a quiet area
Jamaica Hostelceny od $7
Cairo, 34 El Khalek Sarwat Street - Downtown
Hostel - Jamajka Hostel Hostel otevřen nový v červnu 2010 určen pro všechny cestovatele rozpočtu

L'viv, 20 Saksaganskogo Str., Flat 4
Hostel - We will do our best to make you feel like at home. And our multiple artificial cats will help us to do this because a cat is a symbol of home atmosphere and coziness!

Cusco, Peru

Qori Inn BBceny od $6
Cusco, Calle Tecsecocha 590
Bed and breakfast - hospedaje colonial en el centro de la ciudad
Kurumi Hostel BBceny od PEN 20
Cusco, Calle Arco Iris 448
Bed and breakfast - el albergue esta siruado a 5 minutos de la plaza de armas del cuso caminando y a 20 minutos del aeropuerto en taxi

Saint Petersburg, Zagorodnyy Prospekt, 12
Hostel - Trust svou dovolenou na profesionály a pak CELÉHO SVĚTA budou otevřeny PRO VÁS!
Spirit Houseceny od RUB 400
Saint Petersburg, Dnepropetrovskya 31A, 3-Й Этаж
Guesthouse - Гостевой Дом SpiritHouse - гостиница эконом-класса в центре Санкт-Петербурга.
Missis Hudson Hostel
ceny od RUB 430
Saint Petersburg, St-Petersbourg, Nevsky Prospect, 88, App. 43
Hostel - Otevřen v červnu 2009 Missis Hudson Hostel je rád, že se na vás! Nejlepší volbou pro milovníky levné ubytování.
Backpackers' Republic
Uživatelské hodnocení:  4.8   (Číst 27 recenze)
ceny od RUB 450
Saint Petersburg, Street Chaykovskogo, 37
Hostel - Our Hostel is elegant, comfortable and cozy place in the heart of St.Petersburg which makes you feel like at home. Best service, cleanliness and facilities are top priorities for our Hostel along with friendliness and warm atmosphere.