BedBreakfastReservations.com - Zwiększ liczbę rezerwacji za pomocą w pełni konfigurowalnego, ale taniego i efektywnego systemu rezerwacji dla nocleg i śniadanie oraz hotele

Zyskaj więcej rezerwacji za pomocą IWB Booking Engine. Wyobraź sobie system rezerwacji na Twojej stronie, który jest bardziej przystępny, a jednocześnie bardziej dostosowywany niż jakikolwiek inny system rezerwacji zaprojektowany dla pensjonatów, pensjonatów lub hoteli. Jeszcze lepiej, zwiększ swoją marżę zysku dzięki naszej gwarancji "najlepszej ekonomii". Porównaj z każdym innym dostawcą, sprawdź nasze dema.

System rezerwacji stron internetowych w hotelach typu Bed & Breakfast

Dlaczego warto wybrać Instant World Booking dla silnika rezerwacji twojej strony internetowej?

Po prostu, Instant World Booking oferuje więcej możliwości personalizacji witryny, elastyczność przy wpłatach klientów i płatnościach oraz łatwiejszą konfigurację. I co ważniejsze, możemy zapewnić tańsze rozwiązanie niż jakikolwiek konkurencyjny dostawca. Gwarantujemy to. Zainstalujemy go nawet dla Ciebie, jeśli nie masz wsparcia przez Internet.

Silnik rezerwacyjny na łóżko i śniadanie

IWBmob to nowa technologia zmieniająca gry

Nasz nowy projekt, zwany IWBmob, to responsywny projekt, który oferuje użytkownikom urządzeń mobilnych jak najlepsze wrażenia. Ten nowy projekt oferuje istotne korzyści dla klientów. Dla użytkowników naszego nowego systemu rezerwacji, doświadczenie przewyższa prawie każdą nowoczesną stronę rezerwacji.

  • Wiodąca estetyka mobilna
  • Niezwykle responsywny interfejs
  • Usprawniony interfejs użytkownika

Dowiedz się więcej o IWBmob

Jak IWBmob zwiększa rezerwacje?

Ponad 50% dostępnych komercyjnie silników rezerwacyjnych nie działa konsekwentnie na wszystkich typach urządzeń. IWBmob ma. Oferujemy projekt mobilny, co oznacza, że ​​Twój system rezerwacji zareaguje elastycznie na wszystkie typy komputerów i urządzeń, z naciskiem na użytkowników mobilnych. W końcu ponad 25% rezerwacji podróży na całym świecie odbywa się na urządzeniach mobilnych. W wielu krajach liczba rezerwacji mobilnych rośnie co roku o 20% lub więcej. Dzięki IWBmob masz pewność, że maksymalizujesz rezerwacje od wszystkich użytkowników.

Jeszcze nie zarejestrowany?
Zaczynać

Jak działa twój Booking Engine

Silnik rezerwacji IWB można wyświetlać na swojej stronie internetowej na dwa sposoby (lub oba). Każda metoda jest wprowadzana za pomocą tylko jednej linii kodu. Masz pełną kontrolę nad lokalizacją i wyglądem swojego systemu rezerwacji. Dzięki IWBmob twój system rezerwacji będzie doskonale renderował się na każdym urządzeniu lub wielkości ekranu. Będziesz mieć całkowitą pewność, że Twoi klienci mogą szybko zarezerwować u ciebie, zanim przejdziesz do wyszukiwania w innym miejscu.

1. Prosty przycisk rezerwacji
2. Rezerwacja widget

Sprawdź nasze Demo rezerwacji rezerwacji

Czasami obraz wart jest tysiąca słów. Każde demo przedstawia stronę główną hotelu B & B. Te prezentacje ilustrują moc naprawdę zintegrowanego mechanizmu rezerwacji w Twojej witrynie.

Demonstracja nr 1
Demo nr 2

Końcówka mocy:  Wybierz jeden z naszych innowacyjnych projektów stron internetowych dla własnej strony internetowej hotelu lub skontaktuj się z nami w sprawie usług projektowania stron internetowych.

Gwarancja "Najlepsza ekonomika"

Tylko Instant World Booking oferuje "najlepszą ekonomiczną" gwarancję. Oznacza to, że zawsze możesz być pewny otrzymania najlepszej wartości z Twojego Booking Engine. Nasze ceny już są na najniższym poziomie w branży. Jeśli jednak używasz lub rozważasz inną usługę dla swojego mechanizmu rezerwacji, daj nam znać. Gwarantujemy, że zapewnimy tę samą usługę (i zazwyczaj lepiej) po niższej cenie. Jeśli nie możemy dopasować oferty konkurencyjnej, damy ci nasz Booking Engine za darmo. Dlaczego dziś nie zwiększysz swojej marży?

Cennik

Elastyczne opcje cenowe dla każdego budżetu i poziomu usług

Instant World Booking specjalizuje się w opracowywaniu niestandardowych rozwiązań w zakresie rezerwacji biletów dla naszych partnerów. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych partnerów, budżety i wyrafinowanie partnerów są bardzo zróżnicowane. Możemy zapewnić ceny dostosowane do Twoich potrzeb.

Co musisz wiedzieć

Spersonalizowana integracja z Twoją witryną

Twój system rezerwacji jest w pełni konfigurowalny i spersonalizowany do Twojej witryny. Nawet koszt jest spersonalizowany dzięki naszym elastycznym opcjom, aż do opcji kosztów zerowych. Zapewniamy bezpłatną instalację i pomoc przy instalacji.

Natychmiastowe rezerwacje

Goście mogą dokonać natychmiastowej rezerwacji ze swojej strony internetowej, maksymalizować bezpośrednie rezerwacje i rentowność witryny. Strony internetowe bez możliwości rezerwacji online mogą utracić do 85% odwiedzających. Tych zagubionych klientów szybko przejść do poszukiwania zakwaterowania w innym miejscu.

Zarządzanie kalendarzem włączone

Dzięki naszemu prostemu i intuicyjnemu interfejsowi możesz zarządzać cenami, dostępnością kalendarza, minimalnymi pobytami, rabatami promocyjnymi, stawkami sezonowymi itp.

Pełna ochrona "nie-pokazów" (brak przyjazdu) i odwołania

Niedostępny od innych dostawców, ta funkcja zwiększa bezpieczeństwo twoich rezerwacji z gwarantowanymi płatnościami depozytowymi. Nigdy więcej nie martw się o późne odwołania lub gości, którzy się nie pojawią. Ta funkcja gwarantuje, że za te anulowane rezerwacje nadal będzie wypłacana.

Zbierz dowolną kwotę depozytu

Tylko Instant World Booking pozwala wybrać dowolną kwotę depozytu, którą chcesz zebrać od swoich klientów, do 100%. Wyższe depozyty zwiększają bezpieczeństwo twoich rezerwacji. Karty kredytowe są weryfikowane przy każdej rezerwacji. Porównaj z innymi dostawcami, którzy ograniczają depozyty do 10%.

Wygodne metody płatności

Jeśli wybierzesz natychmiastowy odbiór depozytów po potwierdzeniu, chcesz otrzymać środki w dogodny sposób. Oferujemy wiele metod płatności, które ułatwiają otrzymywanie środków w praktycznie każdym regionie świata.

Wielojęzyczność i wielowalutowość

Aby uchwycić więcej rezerwacji, musisz dotrzeć do dużej i zróżnicowanej bazy klientów. Twój system rezerwacji obsługuje funkcje wielojęzyczne i wielowalutowe. Dzięki temu klienci mogą zobaczyć ceny i płatności we własnej walucie oraz potwierdzić rezerwację w swoim własnym języku. Zwiększa to zaufanie i zmniejsza możliwość pomylenia kosztów.

Pobierz przycisk "Zarezerwuj teraz" Facebooka

Facebook jest bardzo ważny dla bed & breakfast i hoteli. Przy ponad 2 miliardach aktywnych użytkowników miesięcznie i rosnących o 15-20% każdego roku, powinno to być również ważne dla Ciebie. Uzyskaj przycisk "zarezerwuj teraz" Facebooka i połącz go z wyszukiwarką IWB. Jeśli potrzebujesz pomocy, możemy nawet zainstalować ją dla Ciebie.

Zachowaj ulubione usługi i oprogramowanie innych firm

W przeciwieństwie do niektórych dostawców, Instant World Booking nie wymaga korzystania z naszych systemów recepcji, menedżera kanału ani innych usług zarządzania nieruchomościami. Chcemy tylko, abyś zwiększył zyski i zaoszczędził pieniądze, korzystając z naszego systemu rezerwacji. Instant World Booking działa bardzo dobrze z systemami innych producentów. Nadal możesz korzystać ze wszystkich swoich ulubionych usług i dostawców.

Bez zobowiązań

Dla wszystkich naszych mechanizmów rezerwacji nie ma żadnych kosztów konfiguracji, żadnych płatności i żadnych zobowiązań. Użyj go, kiedy chcesz.

Dowiedz się więcej o naszych innych usługach dla hoteli typu B & B.

Więcej usług

Od ponad dekady Instant World Booking pomaga B & B i hotelom takim jak Ty, zwiększając marże zysku i oszczędzając pieniądze dzięki wiodącemu mechanizmowi rezerwacji na swojej stronie internetowej. Wyciągnęliśmy kilka artykułów z naszych archiwów. Opublikowane w 2007 roku artykuły te są świadectwem naszej długowieczności i zaangażowania w obsługę naszych klientów w zakresie rezerwacji biletów:

Artykuł archiwalny 1 - Łatwe rezerwacje online ze strony internetowej typu łóżko i śniadanie - do 100% zapłaty przy rezerwacji
Artykuł archiwalny 2 - Jak nigdy nie martwić się o nie-pokazy (gdy goście nie pojawiają się w twoim łóżku i śniadaniu) i odwołania
Artykuł archiwalny 3 - Akceptuj karty kredytowe bezpośrednio ze swojej strony internetowej ze śniadaniem