BedBreakfastReservations.com - Zarejestruj się, aby uzyskać więcej natychmiastowych rezerwacji dla swojego hotelu typu B & B. Dowiedz się, w jaki sposób nasze usługi mogą pomóc w zarządzaniu zasobami reklamowymi, mechanizmach rezerwacji, marketingu w mediach społecznościowych i ekspozycji w wyszukiwarkach.

Zarejestruj swoją nieruchomość na BedBreakfastReservations.com. Jest całkowicie darmowy! Nasze usługi doskonale pasują do pensjonatów, zajazdów i hoteli wszystkich typów. Umieść się na liście i od razu zacznij zdobywać rezerwacje online. Niezależnie od tego, czy Twoja nieruchomość jest duża, czy mała, obserwuj, jak ekspozycja online rośnie jak nigdy dotąd.

Pracuj z nami, zarejestruj się, zarejestruj swoje łóżko i śniadanie, wyposażyć swoją nieruchomość, funkcji łóżko i śniadanie

Niezależnie od tego, jak mierzysz zyski, Instant World Booking może znacznie zwiększyć zwrot z inwestycji (ROI). Oto jak: Instant World Booking pobiera tylko 8% prowizji za rezerwacje online, najniższy dostępny w branży. Prawdopodobnie już wiesz, że większość usług online pobiera co najmniej 12% -30%. Tak więc, nawet jeśli korzystasz z wielu internetowych biur podróży (OTA), marża zysku wzrasta z każdą rezerwacją, którą otrzymujesz BedBreakfastReservations.com.

Zaczynaj

Właściwie wykonana strategia marketingowa może zwiększyć marżę B & B nawet o 20% w ciągu jednego roku. Potrzebne narzędzia online obejmują odpowiednie zarządzanie zapasami, media społecznościowe, wzrost „skumulowanej” ekspozycji w wyszukiwarkach i obniżenie kosztów prowizji w Internecie. Zobacz najważniejsze powody, dla których bezpłatna aukcja w sieci Instant World Booking pozwala Ci osiągnąć te cele:

Ucz się więcej


Nasze Usługi

Rezerwacje online

Zdobądź więcej zastrzeżeń z naszej globalnej sieci marketingowej. Zwiększ marże dzięki naszej niskiej 8% prowizji. Porównaj z większością innych witryn rezerwacyjnych, które pobierają co najmniej 12% -30%.

Silnik rezerwacji

Lepszy system rezerwacji spersonalizowany na twojej stronie internetowej. Elastyczne projektowanie stron internetowych dzięki technologii IWBmob. Dowiedz się więcej o naszej gwarancji „najlepszej ekonomii” i obejrzyj prezentacje.

Zarządzanie kanałami

Zaktualizuj swoją dostępność i stawki w jednym miejscu, jednocześnie synchronizując wszystkie kanały rezerwacji. Połącz się z dziesiątkami najważniejszych witryn rezerwacyjnych.

Oferty specjalne i bezpłatne

Nowość dla 2023! Oferujemy te niezrównane oferty Tobie, naszym partnerom B&B i Hotelom. Ale szybko! Te oferty są dostępne tylko przez ograniczony czas.

Marketing wideo dla hoteli typu B & B

Wideo zwiększa zaangażowanie klientów i może prowadzić do 50% szybszego wzrostu przychodów. Może także zwiększyć rezerwacje o 80% na stronach hoteli hotelowych B&B. Produkujemy niedrogie filmy z Twojego hotelu.

Programy partnerskie Marketing typu łóżko i śniadanie

Program partnerski

Zarabiaj pieniądze na swojej stronie internetowej. Dołącz do jednego z naszych programów partnerskich i zarabiaj na ruchu w witrynie. Sprawdź nasze dema i zacznij już za 10 minut.

Łańcuchy Bed & Breakfast (grupy)

IWB oferuje sieciom hotelowym i grupom pensjonatów indywidualne rozwiązania w zakresie rezerwacji. Konto sieciowe umożliwia zarządzanie wszystkimi usługami za pomocą tylko jednego konta.

Link do nas

Zarabiaj pieniądze za pomocą prostych linków partnerskich. Dostępne dla każdego, kto ma stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych, skorzystaj z naszych automatycznych linków, aby uzyskać prowizje od poleceń.