BedBreakfastReservations.com - Zaregistrujte sa a získajte viac okamžitých rezervácií pre Váš B & B hotel. Zistite, ako vám môžu naše služby pomôcť s riadením zásob, rezervnými mechanizmami, marketingom sociálnych médií a expozíciou vo vyhľadávačoch.

Zaregistrujte svoj majetok na BedBreakfastReservations.com. Je to úplne zadarmo! Naše služby sú ideálne pre B & B, hostince a hotely všetkých typov. Získajte zoznam a okamžite začnite získavať online rezervácie. Či už je vaša nehnuteľnosť veľká alebo malá, sledujte zvýšenie vystavenia online ako nikdy predtým.

Pracujte s nami, zaregistrujte sa, zaregistrujte svoj penzión a raňajky, vybavte svoj majetok, vybavte si posteľ a raňajky

Bez ohľadu na to, ako meráte zisky, Instant World Booking môže dramaticky zvýšiť vašu návratnosť investícií (NI). Tu je postup: Instant World Booking účtuje iba 8% províziu za online rezervácie, najnižšie dostupné v tomto odvetví. Pravdepodobne už viete, že väčšina služieb online účtuje poplatok minimálne 12% až 30%. Takže aj keď používate viac cestovných kancelárií online (OTA), vaše ziskové rozpätie sa zvyšuje s každou rezerváciou, ktorú dostanete BedBreakfastReservations.com.

Začať

Správne vykonaná marketingová stratégia môže zvýšiť ziskové rozpätie vašich B & B až o 20% za jeden rok. Medzi online nástroje, ktoré potrebujete, patrí riadna správa inventára, sociálne médiá, rastúce „kumulatívne“ vystavenie vyhľadávacieho nástroja a zníženie nákladov na provízie online. Pozrite sa na najčastejšie dôvody, prečo vám bezplatný zápis do siete Instant World Booking pomôže dosiahnuť tieto ciele:

Uč sa viac


Naše služby

Online rezervácie

Získajte viac rezervácií z našej globálnej marketingovej siete. Zvýšte ziskové marže pomocou našej nízkej 8% provízie. Porovnať s väčšinou ostatných rezervačných webov, ktoré účtujú poplatky najmenej 12% až 30%.

Rezervačný motor

Lepší rezervačný modul prispôsobený vašim webovým stránkam. Citlivý webdizajn s technológiou IWBmob. Prečítajte si viac informácií o našej záruke najlepšej ekonomiky a pozrite si ukážky.

Správa kanálov

Aktualizujte svoju dostupnosť a ceny na jednom mieste a súčasne synchronizujte všetky svoje rezervačné kanály. Spojte sa s desiatkami najdôležitejších rezervačných miest.

Špeciálne a bezplatné ponuky

Novinka pre 2022! Ponúkame tieto bezkonkurenčné ponuky pre vás, našich B & B a hotelových partnerov. Ale rýchlo! Tieto ponuky sú k dispozícii iba na obmedzený čas.

Video marketing pre hotely B & B

Video zvyšuje angažovanosť zákazníkov a môže viesť k 50% rýchlejšiemu rastu výnosov. Taktiež môže zvýšiť rezervácie o 80% z webových stránok hotela B&B. Vyrábame cenovo dostupné videá z vášho hotela.

Pridružené programy Náborové a raňajkové marketingové služby

Partnerský program

Zarábajte na svojom webe. Pripojte sa k niektorému z našich pridružených programov a speňažte návštevnosť svojich webových stránok. Pozrite si naše ukážky a začnite už za 10 minút.

Nocľah s raňajkami Reťaze (skupiny)

Pre hotelové reťazce a skupiny B & B ponúka IWB vlastné rezervačné riešenia. Reťazový účet vám umožňuje spravovať všetky svoje vlastníctva pomocou jedného účtu.

Odkaz na nás

Zarábajte peniaze jednoduchými pridruženými odkazmi. Dostupné prostredníctvom automatických odkazov, ktoré sú k dispozícii každému, kto má účet na webe alebo na sociálnych sieťach, a získava provízie za odporúčania.